Jesteś tutaj: Home Strony internetowe Etapy tworzenia strony internetowej

Etapy tworzenia strony internetowej

projektowanie i tworzenie serwisu internetowego - jak stworzyć dobry serwisCo może być umieszczone na dobrej stronie internetowej?

Tworzenie stron internetowych jest procesem, na który składa się praca zespołu ludzi o różnych specjalnościach: analityków, specjalistów od marketingu, grafików i programistów. Podział tego procesu na etapy pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości i kreatywności naszego zespołu.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, pozostając w przekonaniu, że wykonanie strony internetowej warto powierzyć profesjonalistom.

  • określenie celu i opracowanie strategii jego osiągnięcia,
  • wskazanie grupy docelowej,
  • zaplanowanie funkcjonalnośi serwisu i wybór technologii,
  • projekt struktury serwisu,
  • przygotowanie projektu graficznego,
  • uzupełnienie serwisu treścią,
  • testowanie serwisu i korekta zauważonych błędów,
  • uruchomienie serwisu internetowego.

Koncepcja

W tym etapie analizujemy przedmiot działalności  -  ofertę, dotychczasowych klientów oraz stosowane materiały reklamowe. Celem tego etapu tworzenia stron internetowych jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej oraz formy projektowanej witryny z uwzględnieniem optymalizacji strony i algorytmów pozycjonowania w wyszukiwarkach. Ponadto opracowujemy konkretne propozycje rozwiązań, które pomogą w stworzeniu skutecznego narzędzia reklamowego, jakim są strony internetowe.

Projektowanie strony internetowej

Tworzony jest wygląd strony głównej oraz kolejnych podstron serwisu internetowego. Przygotowujemy do akceptacji pliki graficzne, które przedstawiają przyszły wygląd serwisu oraz schemat jego logicznej budowy wraz z projektem systemu nawigacji. Przygotowywany projekt stron jest optymalizowany pod kątem skutecznego przekazu treści oraz promocji identyfikacji klienta (logo, kolorystyka, sztandarowe produkty). Przygotowywany jest także z myślą o optymalizacji i skróceniu czasu ich wczytywania.

Tworzenie strony internetowej

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przystępujemy do kodowania stron www serwisu. Nasi graficy i programiści przystosowują i optymalizują grafikę do potrzeb publikacji w Internecie. Przygotowywany kod stron internetowych jest tworzony tak, aby zapewnić poprawne wyświetlanie stron w różnych przeglądarkach oraz optymalizowany tak, by użytkownicy wolniejszych łącz mogli bez przeszkód zapoznać się całą treścią witryny.

Ponadto optymalizujemy kod strony tak, by była jak najlepiej "widziana" przez roboty wyszukiwarek internetowych - SEO, SEM.

Nowoczesny serwis internetowy musi wyróżniać się z wielu podobnych, dlatego też wzbogacamy tworzone strony internetowe o elementy animowane wykonane w technologii Flash oraz DHTML. Elementy te mają za zadanie wyróżnić najważniejsze fragmenty oferty, wyeksponować logo lub nazwę produktu, bądź też po prostu pomóc w prezentacji zasad funkcjonowania produktów lub usług reklamowanych przez tworzone strony www.

Wdrożenie i hosting serwisu

Zaprojektowany i wykonany serwis internetowy wdrażamy na naszych lub zewnętrznych serwerach. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem usług hostingu i utrzymywania stron internetowych.

Aktualizacja stron

Dbanie o aktualność oferty prezentowanej w serwisie internetowym jest konieczne, by był on chętnie odwiedzany przez Internautów. Oferujemy współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści. Zapewniamy także oprogramowanie CMS służące aktualizowaniu treści serwisu bezpośrednio przez naszych klientów.

Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...