Jesteś tutaj: Home Strony internetowe CMS - nowoczesna strona internetowa

CMS - nowoczesna strona internetowa

cms, joomla,drupal, typo3, wordpress, liferay, magento, virtuemart, prestashopSystematyczna aktualizacja treści stron internetowych to podstawa skutecznego funkcjonowania firmy w Internecie.

Oferujemy:

  • pomoc w porządkowaniu i aktualizacji treści strony -  wprowadzanie cyklicznych lub jednorazowych zmian w istniejących już serwisach internetowych, dodawanie nowych działów i reorganizacja informacji, modyfikacja galerii zdjęć, dodawanie nowych funkcjonalności itp.,
  • serwis stron internetowych - naprawa i optymalizowanie stron i sklepów, również niedokończonych i porzuconych projektów,
  • przygotowanie zdjęć do publikacji w internecie i tworzenie galerii,
  • dostosowywanie szablonów i modułów do potrzeb indywidualnych,
  • szkolenie dla edytorów i administratorów z możliwością stworzenia "instrukcji obsługi" - szczególnie cenione przez naszych klientów.

Narzędzia do wprowadzania i aktualizacji zawartości strony www są niezbędne dla wszelkich organizacji, firm, podmiotów, instytucji i osób prywatnych tworzących lub użytkujących nowoczesne serwisy takie jak: portal firmowy, portal tematyczny, portal samorządowy, biuletyn informacji publicznej, serwis firmowy, serwis informacyjny, serwis produktowy, serwis promocyjny, intranet, ekstranet, sklep internetowy. Udostępniony panel administracyjny znacznie ułatwia im funkcjonowanie i zwiększa dynamizm pracy.

Modułowa budowa pozwala na wzbogacanie witryn o dodatkowe elementy, zwiększając tym samym atrakcyjność i funkcjonalność serwisów. Wybór ich jest bardzo szeroki i stwarza niemal nieograniczone możliwości pozwalając na publikację dowolnych materiałów w wersji elektronicznej.

Korzyści:

  • to Ty znasz swój biznes i wiesz najlepiej jakie informacje są ważne dla Twoich klientów, partnerów, kontrahentów i pracowników – sam decydujesz o treści i czasie publikacji.
  • nie tracisz czasu i pieniędzy na zlecenia zewnętrzne – pracownik Twojej firmy może aktualizować treść Twojej strony internetowej na bieżąco, bez przygotowania informatycznego.
  • cenisz swoją stronę internetową i jest dla Ciebie integralną częścią Twojego biznesu. W ten sposób lepiej wykorzystujesz nowoczesne technologie internetowe do efektywnej komunikacji. Długofalowo to poprawia efektywność Twojego biznesu.
  • jesteś nowoczesny i skuteczny.

Skorzystaj już dziś

 

Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...